Na každý trh poptáváme prodejce zvlášť, vždy zhruba dva týdny před konáním trhu. Pokud máte zájem prodávat na našich trzích, můžete využít náš online rezervační formulář na této stránce nebo nás můžete kontaktovat telefonicky.

Pro prodejce máme k dispozici 20 otevřených dřevěných stánků, které je nezbytné si dopředu rezervovat. Navíc náměstí disponuje kapacitou až 30 dalších prodejních míst pro umístnění vlastních prodejních stánků. Pokud máte k dispozici svůj stánek, upřednostňujeme stánky s dřevěnou konstrukcí. V případě nejasností nás neváhejte kdykoli kontaktovat.

Dvacet dřevěných stánků je obvykle umístěno na náměstí následovně (stánky č. 6 – 10 jsou umístěny v horní části náměstí):

Schéma umístění stánků

Jak si zarezervovat prodejní stánek?

Vyberte si termín konání trhů a po zadání kontaktních údajů si dále můžete zvolit, zda budete využívat náš dřevěný stánek nebo máte k dispozici stánek vlastní. Pokud chcete náš stánek, zatrhněte pole „Chci si zarezervovat váš stánek“ a vyberte číslo stánku z nabídky. Umístění stánků odpovídá číslu stánku ve schématu.

Nemůžete najít své oblíbené místo?

Stánek je již zarezervován, vyberte prosím stánek jiný nebo nás kontaktujte.

Termíny příštích trhů